Sulje

Aikataulu

PERJANTAI 2.8.2019

18:00 Kanslia ja Kisatori aukeavat

18:00 Uintireitti merkattuna

20:30 Kanslia ja kisatori sulkeutuvat

LAUANTAI 3.8.2019

9:00 Kanslia aukeaa

9:00 Vaihtoalue aukeaa

10:00 Lasten triathlonin kisainfo

11:00 Rintin ja Kuntosarjan kisainfo  (samansisältöinen kilpasarjan info pidetään klo 14:45)

12:30 Lasten triathlonin lähtö

13:15 Lasten triathlonin palkintojenjako

13:30 Rintin ja Kuntosarjan lähtö

14:45 Kilpasarjan kisainfo ( voit osallistua myös 11:00 kisainfoon )

15:30 Rintin ja Kuntosarjan palkintojenjako

16:00 Kilpasarjan lähtö

17:45 Kilpasarjan palkintojenjako

18:30 Maali sulkeutuu

19:00 Kanslia, vaihtoalue ja kisatori sulkeutuvat