Sulje

Aikataulu

PERJANTAI 6.7.2018

18:00 Kanslia ja Kisatori aukeavat

18:00 Uintireitti merkattuna

20:30 Kanslia ja kisatori sulkeutuvat

LAUANTAI 7.7.2018

9:00 Kanslia aukeaa

9:00 Vaihtoalue aukeaa

11:00 Kuntosarjan kisainfo ja lasten sarjan kisainfo (samansisältöinen lasten sarjan info pidetään klo 14:00)

12:30 Kuntosarjan lähtö

14:00 Lasten sarjan kisainfo

14:30 Kilpasarjan kisainfo

14:30 Kuntosarjan palkintojenjako

15:00 Lasten triathlonin lähtö

15:00 Kilpailijaruokailu aukeaa

15:45 Lasten sarjan palkintojenjako

16:00 Kilpasarjan lähtö

17:45 Kilpasarjan palkintojenjako

18:30 Maali sulkeutuu

19:00 Kanslia, vaihtoalue ja kisatori sulkeutuvat